Biała farba z brokatem – którą wybrać?

5 października, 2022

Istnieje wiele marek białej farby z brokatem, ale która z nich jest najlepsza dla Twojego domu? W tym artykule porównamy trzy popularne marki: Hemway Gold farba z brokatem, Rust-Oleum Imagine Glitter Spray Paint oraz Crystal Brush Glitter Paint. Dowiedz się, którą farbę brokatową kupić do swojego domu. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj wystroju w Twoim domu i to, jaką kolorystykę chcesz osiągnąć.

Farba brokatowa Hemway Gold dodatek kryształowy

Jeśli jesteś na rynku farby brokatowej, to z pewnością spodoba Ci się farba brokatowa Hemway Gold dodatek kryształowy. Produkt ma 100 g wagi (trzy uncje) i nadaje się do stosowania na różnych powierzchniach, od ścian dziecięcego pokoju po sufity rezydencji. Jest również kompatybilny z farbami akrylowymi i emulsyjnymi, a także dostępny w wielu kolorach, w tym w odcieniach holograficznych. Jest również łatwy do mieszania z farbą i może być stosowany zarówno do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni roboczych. Pochodzi w dobrej cenie, zbyt, co czyni go doskonałym zakupem dla każdego projektu DIY paint.

Wybierając dodatek do farby brokat, należy pamiętać o jego metodzie aplikacji. Zastosuj kilka cienkich warstw. Zaleca się stosowanie dwóch warstw dla trwałego, błyszczącego wykończenia. Dodatkowe warstwy mogą być potrzebne do stworzenia idealnego efektu brokatowego. Jasny pokój jest najlepszym miejscem do wyświetlania tego wykończenia. Idealna temperatura to 50-90 stopni Fahrenheita z wilgotnością poniżej 85%. Formuła na bazie wody Rust-Oleum powinna wyschnąć w dotyku w ciągu godziny lub dwóch. Aby uzyskać najlepszy efekt, nałóż warstwę bazową w odpowiednim kolorze.

Rust-Oleum Imagine Glitter Spray Paint

Jeśli jeszcze nie próbowałeś brokatowej farby w sprayu, to wiele tracisz! Ten produkt pokryje liczne powierzchnie promiennym blaskiem. Ta farba w sprayu przeznaczona jest wyłącznie do elementów wewnętrznych. Żywy kolor może być stosowany na ścianach, meblach i nie tylko. W przeciwieństwie do tradycyjnych farb brokatowych, ta marka nie zaszkodzi Twoim meblom czy dywanowi. Użyj jej na swoich przedmiotach wewnętrznych, aby uzyskać efekt glamour. Pamiętaj tylko o użyciu ochronnej farby w sprayu.

Dekoracyjny blask to cel farby w sprayu Rust-Oleum Imagine Glitzter. Formuła jest elastyczna i szybko schnie. Nałóż dwie lekkie warstwy dla pełnego pokrycia. Po wyschnięciu farby, zastosuj Rust-Oleum Imagine Glitter Sealer, aby utrzymać brokat na farbie przez długi czas. Nie ma znaczenia, nad jakim projektem pracujesz – ta farba zapewni Ci doskonałe wykończenie.

Crystal Brush Glitter Paint

Jeśli rozważasz nadanie swoim wewnętrznym powierzchniom iskrzącego makeover, możesz rozważyć użycie Crystal Brush Glitter Paint. Farba ta zawiera pryzmatyczne płatki brokatu, które mają metaliczny i odbijający światło połysk. Jest to doskonały wybór do dodawania whimsy do otoczenia, zwłaszcza podczas specjalnych wydarzeń. Może również dodać odrobinę pixie dust do każdej powierzchni. I jest łatwy w aplikacji – wystarczy nałożyć cienką warstwę.

Rose gold glitter paint additive crystal

Jeśli szukasz rose gold glitter paint additive, to trafiłeś we właściwe miejsce. Hemway Glitter Paint Additive Crystal jest dostępny w butelce 100g, 3oz za około 4$. Te kryształy można dodać do farby, aby Twoje projekty błyszczały. Możesz znaleźć ten produkt w dwóch różnych rodzajach, błyszczących i matowych. Działa również świetnie z przezroczystym szkliwem. Jeśli nie jesteś pewien, który kryształ kupić, istnieje kilka wskazówek, o których powinieneś pamiętać.

Zwiększona technologia odbijania światła dodaje trwały efekt brokatu. Te maleńkie kryształki łapią światło i wytwarzają subtelny shimmer. Ten brokat premium jest wegański i wolny od okrucieństwa. Możesz go również używać na drewnie, wiklinie i bisque. Aby uzyskać bardziej precyzyjną aplikację, możesz również użyć zaokrąglonej kuli lub pogrubionej końcówki. Ten kryształowy dodatek do farby brokatowej nadaje się do różnych powierzchni.

Podobne tematy

Leave a Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *