Czy okna narożne są bezpieczne? Odpowiedź eksperta

14 kwietnia, 2022

Zastosowanie w domu folii okiennych może pomóc w ochronie przed latającym szkłem. Folie te sprawiają, że okna są trudne do sforsowania przez intruzów, co zmniejsza ryzyko obrażeń spowodowanych latającym szkłem. Zapobiegają również przedostawaniu się do domu zewnętrznych zagrożeń. Na przykład folie okienne 3M Safety & Security zmniejszają ryzyko latającego szkła. Grubość folii jest jednym z czynników, które sprawiają, że jest ona bezpieczna dla okien narożnych. W rezultacie będziesz miał mniej obaw przed latającym szkłem.

3M Safety & Security Window Films zmniejszają ryzyko obrażeń od latającego szkła

Wielu właścicieli budynków wybrało 3M Safety & Security Window Films, aby poprawić bezpieczeństwo swojego domu lub firmy. Są one sprawdzonym sposobem na zmniejszenie obrażeń i ryzyka zranienia przez latające szkło. Seria Ultra firmy ThreeM to mikrowarstwy, odporne na rozdarcie, które utrzymują szkło w jego pierwotnej formie podczas gwałtownych warunków pogodowych i zdarzeń przestępczych. Folie te odbijają również 97% światła podczerwonego i 60% ciepła, zapewniając jednocześnie doskonałą odporność na rozdarcie.

Najczęstszym sposobem dla strzelca, aby dostać się do domu jest przez okno, a w wielu przypadkach roztrzaskane kawałki szkła wylądują na podłodze, tworząc ścieżkę, przez którą może kontynuować ich ubijanie. Folie okienne 3M Safety & Security nie zapewniają kuloodpornej ochrony, ale pomagają utrzymać rozbite szkło w miejscu, zmniejszając prawdopodobieństwo obrażeń spowodowanych latającym szkłem.

Podobne tematy

Leave a Reply

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *